Martin Krupička

Prezidentské volby na Slovensku zrušeny. SKANDÁLNÍ.

1.4.2019
Presidential elections in Slovakia are canceled.

Tak to je žhavá novinka z dnešního rána, kterou se málo kdo odvážil říci nahlas. Jmenování první prezidentky SR se RUŠÍ S OKAMŽITOU PLATNOSTÍ.

 

Je to až komické, nicméně to není nemožné, stejně jak nám ukázali prezidentské volby v Rakousku, které se také musely opakovat. A co se stalo? Štefan Harabin uspěl u Ústavního soudu SR se svoji žalobou na průběh prezidentské volby, což má za příčinu okamžité anulování konečných výsledků z tohoto víkendu. Nová volba se tedy musí opakovat, což je značně nevýhodné právě pro Zuzanu Čaputovou.

 

Historická událost se tedy odkládá, Zuzana Čaputová NENÍ PREZIDENTKOU Slovenské republiky. Je to celkem zajímavý diplomatický skandál, kdy již řada světových politiků zaslala své blahopřání. Současný prezident Andrej Kiska zcela zuří a Slovenská republika se chystá na mezinárodní skandál.

 

Více se můžete dozvědět již nyní na oficiálních stránkách České televize a ČTK. Tak na Slovensku bude dnes velmi horko. Jaro se nekoná, rovnou se skočilo do tropického léta.

 

www.ceskatelevize-prezidentska-volba-zrusena-skandal-na-slovensku-prvni-duben-april.cz

 

 

MK

Aleš

Apríl dobrý. A jinak ty volby ukázaly... Přeju hodně zdraví a hezké jaro.

Martin Krupička

Dobrý den, to téma se doslova nabídlo. Měl jsem sice připravené jiné, ale tohle byla lepší varianta. Je to volba lidu, která může mít pouze dvě možnosti. Úspěch nebo poučení. MK

Jiří Valeš

Úplně mě polilo horko než jsem si uvědomil že je apríl. Lid na Slovensku má rozum a ne jak u nás.

Martin Krupička

Dobrý den, tak to děkuji za vynikající zpětnou vazbu, že Apríl vyšel. To je super. Co se týče volby, měli bychom si uvědomit, že jakékoli hodnocení budoucí hlavy státu je hodnocení kandidáta bez politické minulosti, který v úřadu nestrávil ani jeden den. Tudíž jakákoli euforie není na místě. Prostě není jej za co hodnotit. Takže, co se mě týče, jsem klidný, stojí si na svých pozicích. Zatím nic a nikoho nehodnotím, protože zatím nikdo nic neudělal, nedokázal. Vše ostatní je pouze marketing a manipulace. MK

24.5.2020

Netradiční obaly na alkohol

Non traditional alcohol packaging

0 + Číst dále
29.4.2020

Zprávy dle mého výběru 04/2020

Reports of my selection 04/2020

0 + Číst dále
21.4.2020

Kde se vypije nejvíce vína

Where to drink the most wine

0 + Číst dále